Hakkımızda

/
Hakkımızda
Hizmet Prensiplerimiz
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine çözüm ve sonuç odaklı yaklaşmayı, şeffaf ve güvenilir iş ağımızla müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ve müşterilerimizin gelen taleplerine en kısa sürede ve kaliteli bir şekilde cevap vermeyi prensip olarak edinmiş bir lojistik firmasıyız.
01
Müşteri İlişkileri
En büyük hedeflerimizden biri; müşterilerimizin verdiğimiz hizmetlerden memnun kalmalarını sağlamak ve müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak.
02
Güven
Teknolojinin gücünden yararlanarak oluşturduğumuz şeffaf iş ağımızla müşterilerimizin tüm süreçten haberdar olmasını sağlıyoruz.
03
Kaliteli ve Hızlı Hizmet
Hizmetlerimizi teknolojiye entegre ederek sürekli geliştiriyor ve müşterilerimizin kaliteli ve hızlı hizmet alabilmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz.
Kristy Itt
Kristy Uluslararası Ticaret & Taşımacılık (KristyITT), 2005 yılı itibari ile merkezimizi İstanbul’da kurmuş, gümrükleme, uluslararası nakliyat hizmetleri alanında danışmanlık ve bağlantı hizmetleri sağlamada çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca dünyada yaygın tüm modern lojistik yöntemlerini de kullanmaktayız.

Uluslararası ticaret, lojistik, gümrük işlemleri ve ilgili hukuki işler alanında geniş iş tecrübesine sahip ortaklarımız ve çalışanlarımızdan oluşan ekibimiz, sektörün birçok alanında yenilikler getirerek öncülük etmektedir.

Bunun yanı sıra bölge ülkelerinden FAS, FİLİSTİN, MISIR, İTALYA ve ÇİN ofislerimizde verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimize büyük avantaj sağlayarak, tek adresle birçok ülkede sevkiyatlarını sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Firmamız, müşteri ilişkileri, güven, iş kalitesi ve hızlı hizmet gibi konularda mükemmeliyetçiliği hedeflemektedir.